Resultat frå Trollrittet 8. september 2013

Postet av Flora Cykleklubb den 8. Sep 2013

Heile 49 flotte utøvarar spredt i alder frå 5 til 64 år deltok i årets Trollritt. 31 av disse deltok i trimklassen.

Allerede lørdag møtte 15 små og store på Trollstova for sosialt samvær og ei kjøkken økt med laging av betasuppe. Kjekt og sosialt, og plass til endå fleire neste år.

Her er resultatlista for turitt klassen

Navn                            Alder   Klubb                Tid
Geir Kristiansen              46      Flora CK           15:57
Marius Bjørvik Solheim    20      No team           15:58
Atle Halvorsen                45       Flora CK           17:20
Odd Rognebakke            50      Tambarskjelvar  17:39
Stig Arild Savland           38      Førde                17:49
Øystein Nordahl Moe       31      No team            18:04
Arild Standal                  56       Flora CK           18:32
Ingvar Byrkjeland           54       Flora CK           18:52
Camilla Savland             35       Førde               19:56
Joakim Ramsdal             18       Flora CK           20:40
Albert Frøyen                 52       Flora CK           21:16
Stig Solheim                  44       Flora CK           21:39
Hjalmar Bø                    64       Flora CK           22:03
Øyvind Aarseth              53       Kyrkjebø           22:19
Audun Ramsdal              55       Flora CK           23:31
Marius Langø                 17       Flora CK            26:37
Egil Barstad                              No team           31:35

 

Desse deltok i trimrittet utan tidtaking:

Simen Ramsdal                  14     Flora CK
Ørjan Ørjansen Solheim      12     Flora CK
Olaug Nordheim                 62     Tambarskjelvar
Peter G Hollevik                 13     Florø
Frode Langedal Aune          11     Flora CK
Olai Reksten Hovden          11     Flora CK
Martinus Grov                    39     Førde
Henrik Halvorsen               12      Flora CK
Ardian Dypevik                  12      Flora CK
Leander Horgen Langø       12      Flora CK
Sunniva Ramsdal               14      Flora CK
Adrian Sander Ramsdal      10      Flora CK
Kirsten H. Skomsvoll          12      Flora CK
Anne Grete G Ramsdal         ?      Flora CK
Marianne Langedal            28       Flora CK
Ole Eilif Fimland                43      Up and go
Sigurd Levin Savland           9      Førde
Serine H. Skomsvoll          10       Flora CK
Merethe Nesbø                   ?       Tambarsjelvar
Gunnhild Langedal             62      No team
Annlaug Savland               62      Førde
Nicholas Grov                     9      Førde
Isa Elin E Kristiansen         10      Flora CK
Tale Sørbotten Johansen    10      Flora CK
Maren Johansen Myklebust 13      Dale
Lukas Horgen Langø            8      Flora CK
Iselin Johansen Myklebust    8      Dale
Vilde Sørbotten Johansen    14     Flora CK
Norunn Stavø                     54     Flora CK
Aksel H. Skomsvoll               5     Flora CK
Sverre Olai Savland              6     Førde


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline